Udhëzimet e përdorimit Chocolate Slim

Si të humbni peshë me Chocolate Slim

Natyrore çokollatë të shkundur për humbjen e peshës vjen në pluhur formë në paketë, ku për të vënë udhëzimet për përdorim. Si të përdorni produktin:

Si të aplikoni Çokollatë të Pakta

 1. Pini një tronditje në mëngjes ose pasdite, pasi do të ishte i përshtatshëm. Një humor të mirë do t'i shoqërojë deri në mbrëmje.
 2. Hidh një gotë me ujë të valë 2 ose 3 teaspoons pluhur (në varësi të çfarë lloji të çokollatë ju preferoni — të errët ose jo). Prisni 30 minuta, gjatë kësaj kohe, ju mund të, sepse është produkt më të mirë të marra në një stomak të plotë. Duke shijuar një pije.
 3. Chocolate Slim ju mund të merrni nga 2 javë deri në një muaj. Pasi që ju duhet për të marrë një pushim prej të paktën 30 ditë.
 4. Zakonisht, një kurs çokollatë dridhjet për humbje peshe ju lejon për të humbur një mesatare prej 24 kilogram. Me kusht që ju të jeni abuzuar në këtë kohë, të lartë kalori ushqim.
 5. Nëse ka nevojë për të shpejtuar procesin e humbje peshe, paralelisht me Chocolate Slim ju mund të kryejnë ushtrime.
 6. Ju mund të dëshironi për të përsëritur kursin e disa herë deri sa ju të merrni rezultatin e dëshiruar.

Koktej i ka këto shenja:

 • çrregullime të tretjes;
 • të varfër metabolizmin;
 • peshë të tepërt.

Mjekët në Shqipëri sugjerojnë Chocolate Slim ata që çojnë një mënyrë jetese i ulur, dhe njerëzit me sistem të dobësuar imunitar. Produkti është i sigurt dhe nuk ka efekte anësore. E rekomanduar për ata që duan për të reduktuar peshën, përmirësojnë metabolizmin dhe gjendjen e lëkurës. Kryesore kontradiksionet:

 • individuale jotolerancës;
 • shtatzënia;
 • hipertensioni arterial;
 • fëmijët dhe të rinjtë nën moshën 16 vjeç.

Të filluar një të ri, të shëndetshëm dhe të lumtur në jetën tuaj të re të hollë të trupit! Për të humbur peshë dhe të jenë të lumtur 1 tani është e mundur!